Krówki z Logo

Krówki z Logo

Krówki z Logo są jednym z najlepiej sprzedających się produktów reklamowych. Krówki z Logo ze względu na swoją powierzchnie reklamową oraz niską cenę idealnie zastępuje wizytówkę, oraz jest miłym i słodkim upominkiem.

Dostępny smak:mleczny
Waga cukierka:ok. 13 g
Ilość sztuk. w 1 kg:ok. 86 – 78 szt.
Wymiary cukierka:33 x 18 x 12 mm
Wymiary etykiety:70 x 76 mm
Minimalne zamówienie:15 kg
Okres przydatności:6 miesięcy


Projekt etykiety na krówki zawsze wykonujemy GRATIS!

krówki reklamowe BPH
krówki reklamowe BPH
krówki reklamowe MSC
krówki reklamowe MSC
krówki reklamowe BPH
krówki reklamowe BPH

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat Krówek Reklamowych lub ofertę na ten produkt skontaktuj się z nami używając formularza, telefonu lub e-maila


krówki reklamowe, krówki z logo, krówki z nadrukiem

Krówki z logo to najlepszy pomysł na prezent, którym zachwycisz każdego! Nasza oferta jest nie tylko najwyższej jakości, ale także wyjątkowo kreatywna. Właśnie dzięki temu Twój prezent będzie wyróżniał się spośród innych i na pewno zostanie zapamiętany na długo. Nasze krówki z logo to połączenie tradycji i nowoczesności – smakują jak te sprzed lat, ale ich opakowanie z Twoim indywidualnym projektem sprawi, że staną się one jedynym w swoim rodzaju upominkiem. Zalety naszej oferty? Przede wszystkim niska cena przy wysokiej jakości produktu oraz szybka realizacja zamówień. Dlatego już teraz skorzystaj z naszych usług i spraw sobie lub bliskiej osobie słodką niespodziankę!