Krówki Reklamowe

Krówki Reklamowe

Krówka Reklamowa jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów reklamowych. KRÓWKA ze względu na swoją powierzchnie reklamową oraz niską cenę idealnie zastępuje wizytówkę, oraz jest miłym i słodkim upominkiem.

Dostępny smak:mleczny
Waga cukierka:ok. 13 g
Ilość sztuk. w 1 kg:ok. 86 – 78 szt.
Wymiary cukierka:33 x 18 x 12 mm
Wymiary etykiety:70 x 76 mm
Minimalne zamówienie:15 kg
Okres przydatności:6 miesięcy


Projekt etykiety na krówki zawsze wykonujemy GRATIS!

krówki reklamowe Banku Spółdzielczego Ziemi Łęczyckiej w Łęczycy
krówki reklamowe Banku Spółdzielczego Ziemi Łęczyckiej w Łęczycy
krówki reklamowe KME
krówki reklamowe KME
krówki reklamowe BPH
krówki reklamowe BPH

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat Krówek Reklamowych lub ofertę na ten produkt skontaktuj się z nami używając formularza, telefonu lub e-maila


krówki reklamowe, krówki z logo, krówki z nadrukiem

Odkryj tajemnicę naszych krówek reklamowych! Nasza oferta to krówki, które nie tylko smakują wybornie, ale i prezentują się fantastycznie. Oferujemy Ci najładniejsze sugestywne karmelki, idealne do promowania Twojej marki czy produktu. To słodkie pyszności to arcydzieło sztuki cukierniczej, doskonale wymieszane z najlepszych składników. Bez wątpienia stanowią one nie tylko świetną formę marketingu dla Twojego biznesu lub organizacji ale są także niesamowicie przyjemnym sposobem na poczęstunek dla współpracowników lub klientów. Poziom jakości i uroku jest rewelacyjny – zadbaliśmy o każdy szczegół! Jesteśmy pewni że takie aromatyczne przysmaki zachwycą każdego miłośnika słodkości i sprawiają że człowiek chce ich więcej!